EVENTY

Agentúra Clockwise vám zabezpečí event presne podľa vašich predstáv. Nezáleží na tom, či chcete niečo malé pre 15 ľudí, alebo mega obrovské pre tisíce. Vieme vám zaručiť špičkovú kvalitu pre akýkoľvek typ a veľkosť eventu. Naše dlhoročné skúsenosti a tím profesionálov vám garantujú, že váš event dopadne nad vaše očakávania a budete určite spokojní. Tým sme si istí a nič iné si ani nevieme predstaviť! Priateľská atmosféra na pľaci, pokoj, rozvaha, presný timing a profesionálny výkon – to je Clockwise..​

Ararat Relevations 2018

 

Exkluzívny event pre exkluzívnu značku a jej klientov. Jedinečná prezentácia ambasádorky z Arménska pre obchodných zástupcov spoločnosti Pernod Ricard a jej top klientov.

EVENTY Goldbeck 

 

Spoločnosť Goldbeck Slovensko patrí vo svojom segmente medzi najväčšie a najúspešnejšie stavebné firmy na Slovensku. Naša dlhoročná spolupráca nám umožňuje pripravovať krásne spoločenské akcie pre jej zmestnancov a rodiny. 

Jack Daniels

 

Pre klienta Koft, s. r. o., sme 4 roky kreatívne zastrešovali a realizovali celoslovenské oslavy narodenín Jacka Daniela, zakladateľa jednej z najpopulárnejších whiskey na svete. Tieto oslavy každoročne vyvrcholili veľkým bratislavským eventom a podporované boli mnohými menšími eventmi po celom Slovensku.

Kozel

 

Niekoľko rokov sme sa podieľali na entových a BTL aktivitách pre značku Velkopopovický Kozel. Sme radi, že sme našimi nápadmi a ich realizáciou mohli prispieť a podporiť predaj tohto skvelého českého piva.

Birell

 

Pre značku Birell sme niekoľko rokov vytvárali a produkovali eventy športového charakteru po celom Slovensku.  

Beefeater barmanská súťaž 2016

 

Táto prestížna celosvetová barmanská súťaž sa konala aj na Slovensku. My sme ju produkčne zastrešili.

PSO Párty

 

Pre klienta PSO každoročne pripravujeme exkluzívne vianočné párty pre vybraných klientov spoločnosti. Tieto akcie bývajú hodnotené ako jedny z najúspešnejších komunikačných nástrojov spoločnosti v B2B segmente.

EVENTY JAMESON

 

Naša dlhoročná spolupráca so značkou Jameson Irish Whiskey nám umožnila pracovať pre top brand vo svetovom meradle a preniesť naše kreatívne nápady do reality. O to viac nás teší, že naša práca je ocenená aj v centrále značky Jameson v Dubline a je prezentovaná ako príklad pre komunikáciu tohto brandu pre celý svet. 

EVENTY BECHEROVKA

 

So značkou Becherovka spolupracujeme už niekoľko rokov na marketingových projektoch. Sme radi, že môžeme kreatívne prispievať k vylepšeniam, ktoré vplývajú na vnímanie značky u spotrebiteľov, čo sa odráža aj na predaji tohto originálneho nápoja.

EVENTY POISŤOVŇA NN

 

Poisťovňa NN je jednou z najväčších finančných spoločností na Slovensku, ako aj vo svete. Veľmi nás teší, že sme mohli kreatívne aj produkčne zastrešiť niekoľko jej akcií a že si nás vybrala aj na realizáciu projektu NN Obchodná konferencia 2018.

created by CLOCKWISE 2019