HANDCRAFT

Clockwise Handcraft je technicko-produkčná divízia agentúry Clockwise, ktorá vytvára stavebné realizácie na mieru. Jedinečne, unikátne a originálne. Máme vo svojom tíme stolárov, návrhárov a šikovných produkčných. Vďaka našim ľuďom vieme vaše predstavy premeniť na skutočnosť.

JAMESON GINGER&LIME BAR

 

Malý, skladný, imidžový a jedným človekom obsluhovateľný. Tak znelo zadanie a presne taký je aj náš Jameson Ginger & Lime bar, vytvorený na prezentáciu miešaného nápoja z portfólia Jameson Whiskey.

JAMESON VEĽKÝ BAR

 

Jameson veľký bar bol nami navrhnutý a vyrobený na zákazku pre spoločnosť Pernod Ricard. Jeho účelom je vytvoriť na eventoch pocit väčšej stavby, ktorá pôsobí v exteriéri dominantne, pútavo reprezentuje brand a je pritom útulná pre návštevníkov akcií.

JAMESON BUKOWSKI TABUĽA

 

Imidžová tabuľa vytvorená na zákazku pre klienta Pernod Ricard a značku Jameson Irish Whiskey, umiestnená v obľúbenom bratislavskom podniku BUKOWSKI.

JAMESON DEBNIČKA NA PIVÁ

 

Drevená debnička určená na nosenie pív. Tento originálny kúsok bol navrhnutý a nami vyrobený ako súčasť BTL promo akcie pre značku Jameson Caskmates.

 

BECHEROVKA BAR

 

Becherovka bar sme navrhli a vyrobili v našich dielňach pre klienta Pernod Ricard. Cieľom bolo vytvoriť veľký a pútavý bar, ktorý sa stane na evente hlavným hrdinom všetkého diania v priestore. Pritom sme museli dbať na jeho skladnosť a prenosnosť, ako aj rýchly set-up na akciách.

BECHEROVKA FOTOSTENA
S BYLINKAMI

 

Imidžová bylinná stena navrhnutá a vytvorená našou agentúrou, ktorá slúži ako nositeľ brandu a hlavnej ingrediencie Becherovky, ktorou sú rozmanité bylinky. 

BECHEROVKA FOTORÁM GARDEN PARTY

 

V rámci rekvizít v priestore na Becher Garden Party's sme vytvorili drevený nadrozmerný obrazový rám, do ktorého sme zavesili odkazy a fotografie od návštevníkov Becher Garden Party's.

MONKEY 47 BAR

 

Tento solitérny kúsok sme navrhli a vyrobili na mieru pre spoločnosť Pernod Ricard a značku z jej portfólia gin Monkey 47. Vychádza z originálneho spojenia niekoľkých prvkov súčasne – sú nimi barový pult, bicykel, vitrína a brading. Táto kombinácia vytvára pútavý originál korešpondujúci s dizajnom značky.

BECHEROVKA PAPIEROVÝ REPRODUKTOR

 

Pre klienta Becherovka Original sme navrhli a vytvorili prenosný papierový reproduktor. Ten bol použitý v BTL promo akcii v slovenských prevádzkach, kde bol rozdávaný ako jedna z výhier.

NN OCENENIE

 

Drevené ocenenie pre najlepších pracovníkov spoločnosti Poisťovňa NN. Toto ocenenie bolo súčasťou prestížneho eventu „Obchodná konferencia NN 2018“, ktorú sme zastrešovali kreatívne, eventovo a produkčne. 

VANESA JAMESON BRANDING

 

Pre bratislavský bar Vanesa sme navrhli a vytvorili branding priestorov, ktorý sa niesol v duchu značky Jameson Original. 

Profesionálny bezdotykový dezinfekčný stojan s dávkovačom na dezinfekciu

 

V spolupráci s firmou Zerosix s.r.o. sme vyvinuli automatické bezdotykové dávkovače na dezinfekciu rúk. Kladú dôraz na zdravie spotrebiteľa, bezpečnosť, kvalitu, spoľahlivosť a efektívnosť. Dávkovače sú navrhnuté tak, aby používateľovi poskytli najväčší komfort a bezpečnosť. Jedna náplň v dávkovači vydrží až na 50 000 dávok spolu s batériou. Dávkovač je ľahko udržiavateľný a plniteľný. Samotný stojan je stabilný a prenosný. Prevádzka dávkovača je tichá. Súčasťou stojanu je aj nerezová miska na zadržanie prebytočného odkvapkávania roztoku.

BEEFEATER PRENOSNÝ BAR

 

Beefeater bar sme navrhli a vyrobili v našich dielňach pre klienta Pernod Ricard. Cieľom bolo vytvoriť prenosný a pútavý bar, ktorý sa stane na evente hlavným hrdinom všetkého diania v priestore, ktorý sa pohodlne vôjde do auta.

BEEFEATER TASTING KIT

 

Beefeater tasting kit sme navrhli pre degustačné akcie klienta Pernod Ricard. Tasting kit je skutočná vyplálená tehla inšpirovaná Londýnom, v ktorej na hornej časti sú dierydo ktorých presne zasadnú poháre Beefeater. Tehla je dutá, aby nebola ťažká a dobre sa ňou manipulovalo.

MALFY BAR A ZÁBARIE

 

Malfy bar sme navrhli a vyrobili v našich dielňach pre klienta Pernod Ricard. Vytvorili sme prenosný a pútavý bar, ktorý sa stane na evente hlavným hrdinom všetkého diania v priestore a ktorý sa dá jednoducho zložiť a pohodlne vôjde do auta.

CHIVAS REGAL SKLADACÍ BAR

 

Chivas Regal skladací bar sme navrhli  klienta Pernod Ricard. Vytvorili sme pútavý bar s podsvietením loga, ktorý sa dá jednoducho rozložiť a naložiť do auta. Jednotlivé časti baru sú z masívneho dreva, ktoré v kombinácii s podsvietím vytvára exluzívny bar, ktorý dokonale vynikne na eventoch.

created by CLOCKWISE 2019