JAMESON EVENTY

Jameson zóna na festivale Grape - letná edícia

 

Navrhli sme a realizovali celý kreatívny koncept, ako aj samotnú stavbu a prevádzku Jameson zóny na festivale Grape už po štvrtýkrát. Zóna je na festivale dlhodobo vnímaná ako jedna z najatraktívnejších a najkreatívnejších. Tržby z predaja Jameson whiskey na festivale každoročne stúpajú.

Jameson zóna na Grape - zimná edícia

 

Pre značku Jameson už niekoľko rokov zabezpečujeme zimnú edíciu festivalu Grape po produkčnej aj kreatívnej stránke. Táto komunikácia pre značku Jameson veľmi pomáha v podpore predaja tejto írskej whiskey po celom Slovensku.

Jameson Bartenders ball

 

Prestížna súťaž barmanov sa už niekoľko rokov nesie pod taktovkou Clockwise. Bookujeme, zdobíme priestory, staviame kulisy, riešime logistiku, pozvánky a všetko manažujeme tak, aby súťažiaci barmani mali 100% komfort pre svoju prácu a diváci 100% zážitok z exkluzívnej a atraktívnej show.

Jameson Pingpong

 

Séria mini eventov pre značku Jameson v KC Dunaj. Pre fanúšikov Jameson whiskey pripravujeme aj mini eventy, kde si môžu spoločne zasúťažiť, zabaviť sa a vychutnať si Jameson whiskey.

Jameson pekné miesta Para / Billy Barman

 

Jameson whiskey bola partnerom turné skupín Billy Barman a Para. Zabezpečili sme na nich stavbu, produkciu a logistiku Jameson zóny.

Jameson pivné festivaly

 

Jameson Caskmates je whiskey, ktorá dozrieva v sudoch po tmavom pive. Preto sa hodí výborne k pivu, a preto sa pravidelne zúčastňuje aj pivných festivalov po celom Slovensku. My zabezpečujeme produkčnú realizáciu a grafickú komunikáciu značky Jameson Caskmates na týchto akciách.

created by CLOCKWISE 2019