O NÁS

Reklamná agentúra Clockwise bola založená v roku 2010 a počas svojho pôsobenia na slovenskom trhu sa jej podarilo vyprofilovať na stabilnú spoločnosť s množstvom zrealizovaných marketingových projektov na poli eventov, ATL, BTL komunikácie a online kampaní.

Agentúru založili Juraj Vitéz a Tomáš „Yxo“ Dohňanský. Juraj Vitéz pôsobil 5 rokov ako copywriter v reklamnej agentúre Mayer/Mccann Erickson, v ktorej získal niekoľko ocenení na kreatívnych súťažiach v Čechách a na Slovensku. Je taktiež známy ako člen hudobnej skupiny Le Payaco. Tomáš „Yxo“ Dohňanský je zakladajúcim členom skupiny Hex, kde má na starosti aj management a stratégiu skupiny. Je taktiež organizátorom mnohých hudobných podujatí a eventov.

Emília Šimeková

ACCOUNT DIRECTOR

 

Vyštudovala marketingový manažment na Ekonomickej univerzite v Bratislave, má vyše 8-ročné pracovné skúsenosti v oblasti marketingu a event managementu, pracovala pre medzinárodné spoločnosti Allan Lloyds a IBM ISC na pozíciách Event Manager, Project Manager a Learning Consultant. Na pozícii Account Director má na starosti klientov Pernod Ricard (Jameson, Beefeater), Goldbeck, Staroprameň – Corona, Nationale Nederlanden a PD Bošáca.

Lujza Laššová

ACCOUNT MANAGER

 

Študovala na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre. Popri štúdiu sa venovala hostesingu a promo aktivitám pre rôznych klientov, kde získala eventovú prax. Do Clockwise tímu prišla pred 2 rokmi, pracuje na pozícii Account Manager. Má na starosti klientov Pernod Ricard (Becherovka, Ararat, Chivas Regal), Nationale Nederlanden, Pulitzer, Štefánka by Pulitzer, Pulitzer U zlatého jeleňa.

TEAM

Marek Rostoka

SENIOR ART DIRECTOR

 

Hráč na elektrickú gitaru. 20 rokov pôsobil v reklamných agentúrach pre množstvo klientov napr. Orange, Telekom, Samsung, Isover, Philips.
V Clockwise tíme pracuje od roku 2016 kde sa venuje značkám Jameson, Becherovka, Monkey 47, Corona a Goldbeck.

Jozef Steinecker

ART DIRECTOR/ONLINE SPECIALIST

 

Basgitarista, pesničkár s vášňou pre grafiku a online. Pracuje viac ako 12 rokov v reklame, rád objavuje nové aplikácie. Pracuje na komplexných riešeniach od printových projektov po online kampane (social, adwords), výrobu a optimalizáciu webov.

Ján Žiška

ART DIRECTOR

 

Absolvoval VŠVU, ateliér art design. V reklame aktívne pôsobí od roku 2012 na pozícii Art Director. Od roku 2015 viedol kreatívny unit. Formálne realizoval projekty od printu cez kampane, produktový dizajn, po multimediálne projekty.

Peter Teo Heriban

PRODUCTION DIRECTOR

 

Otec dvoch detí, stolár, herec, bubeník, 15 rokov v reklame.

Človek, ktorý nepozná slová - neviem, nedá sa, nemáme :)

Andrej Kabina

PRODUCTION MANAGER

 

Úspešne ukončil štúdium na ŠÚV v Bratislave odbor dizajn a tvarovanie dreva. Pracoval v oblasti zvukovej a svetelnej techniky a vyrábal akustické gitary slovenskej značky Dowina. Behá za klub AKV BA. Andrej je pracant na pohľadanie!

Eddie

Pes in da house

 

Obľubuje loptičku a rád kuská členky.

Martin Lettava

PRODUCTION MANAGER

 

Vyštudoval fakultu manažmentu na Univerzite Komenského v Bratislave. Jeho hlavnou záľubou je fotografia, čoho dôkazom je aj štúdium na VŠVU v Bratislave na katedre Fotografie a nových médií. V Clockwise má spolu s ďaľšími kolegami na starosti produkciu.

created by CLOCKWISE 2019