ONLINE

Clockwise pre svojich klientov vykonáva komplexné online kampane, spravovanie sociálnych sietí, ako aj tvorbu webových stránok a ich optimalizáciu. S naším tímom sa vaše značky stanú hviezdami internetu. O tom vás presvedčíme nielen našou kreativitou, ale aj podrobnou dokumentáciou výsledkov jednotlivých kampaní.

JAMESON - ŽABÍ MAJER

 

Pre klienta Jameson  Irish Whiskey sme vymysleli a natočili online video Žabí majer, v ktorom komunikujeme partnerstvo Jameson whiskey a Grape festivalu. 

DIETOLOGICKÝ INŠTITÚT

 

Pre klienta Dietologický inštitút sme okrem korporátneho dizajn manuálu vytvorili aj webovú stránku s objednávkovým systémom. 

JAMESON - MISIA EŇO ŇUŇO

 

Pre klienta Jameson Whiskey sme natočili online video, v ktorom mimozemský kapitán Haf (Tomáš Hafner) zachraňuje hudobný festival Grape,

PULITZER 2017

 

Pre klienta Pulitzer, ktorý je majiteľom 3 reštaurácií v Bratislave, sme vytvorili webové stránky a starali sme sa o sociálne siete jednotlivých prevádzok.

POISŤOVŇA NN

 

V rámci eventu Obchodná konferencia NN 2018 sme navrhli a vytvorili micro site s informáciami o samotnom evente, ako aj potvrdzovací formulár účastníkov konferencie. 

POHODA FESTIVAL 2014

 

Pre festival Pohoda sme v roku 2014 okrem kompletnej kreatívy a exekúcie navrhli a vytvorili webovú stránku tohto ročníka.

 

LE PAYACO

 

Pre skupinu Le Payaco sme navrhli a vytvorili kapelovú webovú stránku s online shopom pre fanúšikov. Okrem toho spravujeme aj sociálne siete tejto kapely.

HEX

 

Pre skupinu HEX sme navrhli a vytvorili kapelovú webovú stránku s online shopom pre fanúšikov. Okrem toho spravujeme aj sociálne siete tejto kapely.

JAMESON - PETZILLA NETVOR ODPAD

 

Hlavné posolstvo online videa je pozvať návštevníkov festivalu Grape do Jameson Zóny. Využili sme na to tému ekológie a už existujúcu sochu Petzilly – netvora vytvoreného z PET fliaš. Vymysleli sme príbeh, ako dvaja Jameson piloti prostredníctvom Jameson Irish Whiskey zachránia Grape festival pred ekologickou katastrofou.

created by CLOCKWISE 2019